První neoficiální Android 4.4 KitKat pro Samsung Galaxy S II a Galaxy S III

1

omniromVývojáři alternativních ROM z fóra XDA Developers naštěstí nezapomínají ani na majitele starších smartphonů, pro které už výrobci nejspíš oficiálně nevydají poslední Android 4.4 KitKat.

V minulosti se jednalo například o Galaxy Nexus a nedávno do tohoto seznamu přibyly vysloužilé vlajkové modely Samsung Galaxy S II a Galaxy S III. Musíme však předem upozornit, že v případě SGS2 mluvíme o verzi GT-I9100G, která je vybavena procesorem TI OMAP. Pro častější variantu GT-I9100 s procesorem Exynos zatím není dostupná žádná ROM založená na Androidu 4.4.

U Galaxy S II i Galaxy S III se jedná o poměrně oblíbenou OmniROM. V obou případech ale jde zatím jen o testovací sestavení, která mohou obsahovat velké množství chyb. Všem uživatelům proto doporučujeme ještě chvíli počkat než se ROM objeví ve stabilnější verzi. Více informací včetně odkazů ke stažení a návodů k instalaci najdete přímo na fóru XDA Developers:

Upozorňujeme, že instalaci alternativních ROM by měli provádět jen zkušení uživatelé, protože při nesprávném postupu může dojít k poškození vašeho smartphonu.

via XDA (1, 2)

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.4 KitKat? Sledujte nášpravidelně aktualizovaný článek.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here