Prsteny MOTA SmartRing slibují upozornění Android aplikací přímo na vašem prstě

1

Stále více technických novinek začíná být chytřejší než my sami. V poslední době se rotrhl pytel s chytrými hodinkami (smartwatch), chytrými náramky (smartbands) a podobnými vychytávkami. Společnosti MOTA už vše zmíněné nejspíš považuje za starou školu, jelikož včera ohlásila připravovaný projekt nazvaný MOTA SmartRing, který převede notifikace mobilních aplikací přímo na váš prst. Zkrátka, máme tu chytrý prsten.

mota-smartring

SmartRing bude podporovat upozornění textových zpráv, příchozích hovorů, kalendářních dat a jiných. Podnik MOTA se vyjádřil k novince tímto způsobem:

,, Uživatelé si sami zvolí, s kým přesně budou chtít mluvit nebo o jakých událostech budou chtít být upozorňováni. SmartRing zobrazuje notifikace ve formě textu, který si mohou zákazníci posunovat dle rychlosti, která je jim příjemná. Chytrý prstýnek se dále zaručuje  o maximální svobodu uživatelů v podobě povolení či blokování zvukových i dotykových upozornění.“

SmartRing bude obsahovat Android/iPhone aplikaci, která jej spojí s chytrým telefonem, aby mohl být také odkazován na Facebook a Twitter. Zatím víme, že MOTA SmartRing by měl spatřit světlo světa v Severní Americe někdy v posledních měsících roku 2014. O ceně prvních modelů se bohužel ještě mlčí. Více informací o chytrých prstenech představí MOTA tento týden na akci IFA v Berlíně.

Co si o této novince myslíte vy?

zdroj: http://www.androidcentral.com

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here