Přípravte se na příchod Meerkatu

0

Meerkat

Minulý týden se v americkém Austinu uskutečnil filmový a hudební festival SXSW, jehož první ročník se konal v roce 1987. Probíhá každé jaro v Austinu, hlavním městě státu Texas. I když se nejedná o technologický zaměřenou akci technologie, zde hrají velkou úlohu.

Například v roce 2007 se v průběhu festivalu se prosadil Twitter v roce 2009 přízeň návštěvníků patřila geolokační síti Foursquare. Letošní festival si podmanila aplikace pro streamování videa Meerkat. Která umožňuje streamovat jednoduše video do světa pomocí smartphonu či tabletu. Stejně jako u Snapchatu nikde není uchována kopie Vašeho videa, ten kdo vysílá má však možnost si video uložit do svého zařízení po skončení přenosu pro pozdější použití.

Streamovanému videu patří budoucnost důkazem je i popularita platformy Twitch, která umožňuje livestreamy videoher. Podobný úspěch by mohla slavit i aplikace Meerkat mezi běžnými streamy. Uvidíme zdali se vývojářům podaří proměnit potenciál této aplikace v úspěch. Aktuálně je dostpuná oficiální aplikace pouze pro iOS, ale jiste se jí brzy dočkáme i na Androidu. Do té doby si musíme vystačit s neoficiální aplikací, která dovolí sledovat streamy uživatelů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: rozhlas.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here