Prestigio aktualizovalo tři své tablety na Android 4.1 Jelly Bean

1

Prestigio MultiPad 7.0 Pro Duo (PMP5570C)

Uplynulý týden byl ve znamení společnosti Prestigio a aktualizací na Android 4.1 Jelly Bean. Updatu se totiž dočkaly hned tři levné tablety, které byly původně vybaveny Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich:

Android 4.1 Jelly Bean přináší ve srovnání s předchozími verzemi Androidu velké množství novinek: například výrazně rychlejší uživatelské rozhraní (tzv. project butter), přepracované notifikace s možností zakázání vybraných aplikací, vylepšenou virtuální klávesnici, novou aplikaci fotoaparátu a inteligentní hlasové vyhledávání Google Now.

Jak na instalaci?

Než provedete update svého tabletu, nezapomeňte si zálohovat všechna svá uživatelská data. Při instalaci nové verze firmwaru totiž dojde k jejich smazání.

Pro první dva jmenované tablety je dostupná OTA aktualizace, kterou spustíte v Nastavení – Informace o tabletu – Další aktualizace systému – Zkontrolovat nyní. Pro úspěšnou aktualizaci je nutné mít tablet připojený k internetu přes Wi-Fi.

Pokud vlastníte Prestigio MultiPad 8.0 Pro Duo nebo se při OTA aktualizaci vyskytly potíže, proveďte manuální instalaci firmwaru. Nejprve klikněte na jeden z odkazů výše a na stránkách Prestigio přejděte do sekce Ke stažení, kde stáhněte ZIP soubor pro aktualizaci softwaru. Rozbalte archiv ve svém počítači a následujte pokyny v textovém souboru.

zdroj: prestigio (1, 2, 3)

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1/4.2 Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

1 komentář

  1. Dobrý den.
    Zkoušel jsem upgrade a ono to podle návodu nejde. Anglicky moc neumím ale myslím, že jsem to dělal správně. Nešlo nalézt (po rozbalení) soubor rockusb.inf.
    Mám tablet Prestigio 5570C. Operační systém v PC Windows 7.
    Přes WIFI jsou na tabletu výpadky připojení. Na PC však normálně surfuji.
    Zdraví Petr IVAN

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here