Přehledný graf ukazující jaké zařízení dostane oficiální CyanogenMOD 9

1

Jedna z nejpopulárnějších alternativních ROMek, CyanogenMOD 9 postavený na nejnovějším Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich se již pomalu dostává na ta nejznámější zařízení. Již jsme tady tak měli první nightly buildy pro Samsung Galaxy S II, Nexus S a další.

Ohledně těch méně známějších však nebylo doposud takřka nic známo. Pár modelů se tedy dočkalo nějakých neoficiálních bokových portů, většinou to však bylo prací několika málo nadšenců, podle čehož to také vypadalo.

Nyní konečně CyanogenMOD tým učinil alespoň částečné všem spekulacím přítrž. Na oficiálním Google+ účtu totiž zveřejnil přehledný graf, který jednoduše ukazuje za jakých podmínek je jak pravděpodobné, že to či ono zařízení CyanogenMOD 9 dostane.

Ani ti co se dozvěděli, že jejich zařízení CyanogenMOD 9 spíše nebo dokonce určitě nedostane, se nemusejí strachovat. Současně s Cyanogen MOD 9 totiž bude stále alespoň částečně podporován i starší, na Gingerbreadu založený, CM 7 a i poté co mu odpadne oficiální podpora CM týmu, tak se o něj určité postará ochotná komunita.

In the end, the CM7 code branch isn’t dying, and serves as an equally robust platform for improvements, should they be deemed required by the community.

Kolem a kolem, CM7 neumírá a poskytuje (bude poskytovat) stejně robustní platformu pro zlepšení, mělo by být tedy bráno jako stále důležitá součást CM komunity. -Abhisek Devkota

zdroj: pha

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here