Pomocí textu BFF na Facebooku nezjistíte zabezpečení svého účtu

1

Facebook čelí skandálu s unikem dat uživatelů. Kdy se  britské společnost Cambridge Analytic podařilo získat přístup k desítkám milionům dat uživatelů, které využila k podpoře volební kampaně Donalda Trumpa.

Tento skandál dovedl zakladatele Facebooku Marka Zuckerberga na veřejné slyšení u právního a obchodního výboru amerického Senátu. Kde se Zuckenberg omluvil za to že nedokázal zajistit bezpečnost osobní dat uživatelů. I přes tento skandál považuje svou sociální síť za bezpečnou a neustále pracují na její větší bezpečnosti.

V souvislosti s bezpečností na Facebooku se objevila zpráva o skrytém nástroji, který prověří zabezpečení Vašeho účtu. Podle návodu stačí napsat do komentáře zkratku BFF, a pokud je text zelený je Váše zabezpečení v pořádku v opačném případě si máte změnit heslo.

Tuto funkci si můžete vyzkoušet avšak nezjistíte zdali je Váš účet zabezpečen, pouze se dozvíte zdali máte zapnuté na svém profilu animace. Daná zkratka BTT znamená Best Friend Forever a je podpořená animací tlesknutí rukou.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here