Android 4.4 KitKat pro Sony Xperii Z, LG G2 a HTC One Max: nové informace o termínech vydání

0

android kitkat big logo

Zdrojem aktuálních informací o softwarových aktualizacích nám často nejsou jen samotní výrobci, ale také mobilní operátoři. Naposledy se o novinky podělil polský Play na svém oficiálním blogu.

Sony Xperia Z by se podle zveřejněné tabulky měla dočkat updatu na Android 4.4 KitKat na přelomu února a března. Stejná verze operačního systému údajně dorazí v polovině března také na LG G2. Operátor dále informoval o Androidu 4.2.2 Jelly Bean pro Samsung Galaxy Tab 2 10.1, který by měl být vydán na konci února. Jedná se však pravděpodobně o brandovanou verzi tabletu, čeští uživatelé se totiž tohoto updatu dočkali už loni v listopadu.

tabulkapolskyoperator

U HTC One Max a Samsungu Galaxy S3 Mini není zatím podle polského Play dostupná novější verze softwaru. Podle informací z jiných zdrojů však víme, že by se oba smartphony měli v budoucnu dočkat aktualizace na Android 4.4 KitKat. V případě HTC One Max tuto skutečnost potvrdil i výrobce, vydávání updatu navíc nyní započalo v Hongkongu. Čeští uživatelé by se tak mohli dočkat v nejbližších dnech až týdnech.

V případě Galaxy S3 Mini už není situace tak jistá. Výrobce zatím oficiálně nic nepotvrdil, už ze dvou nepotvrzených zdrojů však víme, že Samsung vydání KitKatu pro tento smartphone minimálně zvažuje.

zdroj: Play Blog(polsky), Softpedia News via GSM Insider

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.4 KitKat? Sledujte náš pravidelně doplňovaný článek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here