Podívejte se, jak se pracuje s Google Glass v novém videu

0

Šílenství okolo chytrých brýlí Google Glass jen tak neupadá. Zatímco si omezený počet zájemců užívá jejich funkce v terénu, pro nás ostatní Google nachystal další „instruktážní“ video. To ukazuje, jak funguje jejich ovládání pomocí touchpadu, princip uživatelského prostředí a způsob sdílení fotografií přátelům.

google-glass-wallpaper-hd

Video se objevilo na novém oficiálním YouTube kanálu Project Glass, který bude celý věnovaný právě těmto chytrým brýlím. S největší pravděpodobností tak můžeme očekávat další videa, ve kterých budou vysvětleny ostatní funkce.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=4EvNxWhskf8

Doposud není jasné, kdy bude finální model Google Glass dostupný široké veřejnosti. Od Erica Schmidta jsme zatím slyšeli pouze neurčité vyjádření, že pro koncové zákazníky se brýle na trhu objeví až za přibližně za rok. Mezitím je budou testovat vývojáři a předávat tak cennou zpětnou vazbu Googlu. Pokud vás zajímá, jak se jedna z raných verzí Google Glass používá a umíte anglicky, doporučujeme tento vyčerpávající článek z dílny The Verge, který popisuje osobní zkušenosti šéfredaktora webu.

Zdroj: The Verge (1,2)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here