Pocket Legends s novými kampaněmi a uživatelským rozhraním

0

Oblíbené MMORPG Pocket Legends od Spacetime Studios se před několika dny dočkalo vydání důležité aktualizace na verzi 1.7.7.0.

Update přináší zbrusu nové kampaně na tropickém ostrově Humania a také upravené uživatelské rozhraní. Matadoři navíc dostávají možnost dosáhnout až 71. levelu ve hře a 7. úrovně schopností své postavy. Pro všechny uživatele byla přidána možnost získat ocenění (Achievements) a tituly (Titles). K těmto položkám můžete přistupovat přes menu Avatar. Do Pocket Legends je nyní také mnohem snazší se přihlásit a to díky podpoře přihlášení přes Facebook nebo Google.

Krátce po vydání této aktualizace se někteří uživatelé setkali s problémy a vývojáři proto vydali verzi 1.7.7.1. Ta přináší opravu problémů s přihlášením, při které někteří uživatelé nemohli najít svůj účet a dokonce se začali objevovat spekulace, že došlo ke ztrátě dat ze serverů. Opravy se také dočkalo velké množství chyb způsobujících pády aplikace.

Pocket Legends pro Android si můžete zdarma stáhnout z Google Play Store. Vzhledem k tomu, že jde o multiplatformní hru, existuje také verze pro iOS a desktopový prohlížeč Chrome.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here