Play Store 3.8.15 – náznaky dárkových poukazů, seznam přání a drobné kosmetické změny

1

Až na pár drobných novinek je aplikace, Google Play Store od své velké proměny, kterou prošla před více než rokem v podstatě stejná. Posledních pár měsíců pak nepřibývaly ani drobné novinky a docházelo pouze k vylepšování rychlosti a stability.

To se naštěstí s aktuálně nejnovější verzí (3.8.15) mění. Ta totiž kromě zlepšení stability přinesla také zbrusu novou funkci seznamu aplikací, které si přejete koupit. Jde o klasický wishlist dobře známý z internetových obchodů. Pomocí jednoho kliku z karty aplikace si do něj můžete aplikaci přidat a pak se k ní někdy případně kdykoliv vrátit a koupit si ji.

Kromě toho se v zdrojovém kódu podařilo objevit náznaky chystaného přidání podpory dárkových poukazů. Ten by měl zřejmě fungovat podobně jako na ostatních digitálních distribucích. Namísto samotné aplikace půjde koupit i její přenositelný kód, který ji pak následně při zadání přidá na aktuální účet. Tím by se mohl konečně vyřešit například problém soutěží o aplikace nebo nemožnosti aktualizovat hry z Humble Indie Bundle na Google Play.

Kdy se dočkáme plnohodnotných dárkových kuponů, zatím není jasné, vzhledem k přítomnosti v kódu by to ale nemělo trvat výrazné dlouho.

Linky ke stažení:

Zdroj: androidpolice, dotekomania, svetandroida

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here