Pinterest pro Android 1.0.5 přináší několik menších vylepšení

0

Uživatelé poměrně nové sociální sítě Pinterest se před nedávnem dočkali aktualizace oficiálního mobilního klienta na verzi 1.0.5. Nejnovější Pinterest pro Android nabízí několik menších úprav a vylepšení, které usnadňují používání aplikace.

Obrázky na výšku se nyní v aplikaci zobrazují jako větší a lépe viditelné, což je skvělá zpráva zejména pro majitele smartphonů s displeji o velkých uhlopříčkách, které se v poslední době stávají téměř standardem. Vývojáři také zjednodušili „pinování “ odkazů z externích webů a umožnili objevovat nové nástěnky prohlížením „repinovaných“ příspěvků. To jsou ale jen ty nejdůležitější změny, update totiž přináší mnoho dalších vylepšení. Vývojáři také nezapomněli pochválit komunitu uživatelů za výbornou zpětnou vazbu. Pinterest pro Android si můžete zdarma stáhnout z Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Ve službě můžete pomocí tzv. pinů sdílet zajímavý obsah a vytvořit obrázkovou nástěnku vašich oblíbených odkazů. Celkové je systém sdílení oblíbeného obsahu ještě jednodušší než na Facebooku, Twitteru či Google+. Aplikace pro Android dále umožňuje sledovat obsah sdílený osobami, které sledujete nebo procházet další zajímavé odkazy řazené do kategorií. Pokud se vám některý z pinů líbí, můžete jej podobně jako na Facebooku sdílet, okomentovat nebo „lajknout“. Úplnou novinkou, kterou přináší mobilní aplikace, je možnost vytvoření nového pinu pomocí fotoaparátu vašeho telefonu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here