Philips uvádí na český trh první televizory s Android TV

0

7150_FP

Na český trh se spotřební elektronikou míří první televizory Philips s operačním systémem Android TV vyvinutým speciálně pro užití v televizích. Android TV můžete nalézt v modelech série 7150, které přináší kromě nespočtu aplikací také nadstandardní obrazovou kvalitu s rozlišením Ultra HD.

Nejnovější verzi operačního systému Android Lollipop upravenou pro televize pohání v případě modelů Philips 7150 čtyřjádrový procesor, který zajišťuje rychlé a plynulé ovládání menu, přehrávání multimediálního obsahu a hraní i náročnějších her. Tento model se navíc může pochlubit třístranným Ambilightem a rozlišením UHD. Televizor právě díky Android TV nabídne intuitivní menu přizpůsobené pro navigaci v TV, rychlé a pohodlné ovládání. Obsahuje navíc přehlednou galerii aplikací, vyhledávání prostřednictvím Google i funkci osobních záložek, kde uživatel vždy nalezne upozornění na nejžhavější filmové novinky a aplikace podle svých preferencí. Dálkový ovladač je navíc vybaven integrovanou klávesnicí, která usnadňuje zadávání textů.

Díky vestavěnému operačnímu systému Android TV jsou televizory Philips plnohodnotnou součástí chytré domácnosti. Za předpokladu, že jsou televizor i mobilní zařízení připojeny do stejné domácí sítě a je zapnuta funkce sdílení obsahu, umožní technologie Google Cast zobrazit obsah z mobilního telefonu nebo počítače na obrazovce televize.

Televize Philips modelové série 7150 se vyrábějí ve velikostech 49 a 55 palců a jsou dostupné prodejců za doporučenou maloobchodní cenu od 36 999 Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here