Paranoid Android s funkcí Halo je dostupný pro první zařízení

0

paranoid android halo

Vývojáři oblíbené ROM s názvem Paranoid Android nedávno oznámili nový způsob multitaskingu, který pojmenovali Halo. Během víkendu se objevila první sestavení ROM, která se mohou touto funkcí pochlubit.

Halo vám umožňuje využívat plovoucí okna, tedy používat jednu aplikaci zatímco druhá aplikace běží doslova na pozadí. Vše funguje tak, že jakmile vám přijde upozornění, objeví se na displeji bublina. Pokud na tuto bublinu kliknete, otevře se menší okno s aplikací, ale zároveň zůstane v pozadí běžet aplikace, kterou jste používali předtím. Halo je téměř totožné s multitaskingem, který obsahuje nejnovější verze Facebook Messengeru. Více o tom, jak nová funkce v Paranoid Androidu funguje, se dozvíte ve videu na konci článku.

Alfa verze Paranoid Androidu s funckí Halo je zatím dostupná jen pro Nexus 4, Nexus 7, Nexus 7 (3G), Galaxy Nexus (GSM) a Oppo Find 5. Při instalaci ROM si nezapomeňte stáhnout také sadu GApps. Nutno dodat, že testovací verze Paranoid Androidu může obsahovat nejrůznější chyby, proto není vhodná pro každodenní používání. Halo je zatím stále ve fázi vytváření a před vývojáři stojí ještě velký kus práce, než se funkce objeví ve stabilní verzi ROM. V případě otázek se můžete obrátit také na tento seznam FAQ.

zdroj: Android Police, Google+

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here