Paranoid Android 4.6 Beta 2 – Sjednocení a úpravy neduh

0

Po několikatýdenním mlčení přichází na scénu Paranoid Android s beta verzí číslo 2 pro jejich nadcházející PA 4,6 verzi. Stějně jako v případě předcházející beta verze s označením PA 4,5, novinka klade důraz na jednu věc – vytváření nových barevných pruhů v dynamickém systému, v tip-top stavu.

Počátkem tohoto měsíce představil Paranoid Android novou funkci, označovanou zkratkou DSB. Jedná se o pokus přinést špetku takzvaného materiálového designu ještě předtím, než se Android L dostane do světa. V DSB pozměnili barvy ve stavovém řádku a navigačním panelu tak, aby plně souzněla s barevným schématem, čímž se celistvost celku posouvá o kousek dále.

4.6 beta 2

Mnozí se mohou poděsit nad tím, jak málo verze 4.6 nebude šetřit baterii a že interakce s telefonem nebude tak intuitivní a plynulá . Pro tuto skupinu lidí máme dobrou zprávu – právě na tyto neduhy se Beta 2 zaměří, především na eliminaci zpoždění animací, které u uživatelů mohou nastat při aktivaci DSB. Z tohoto lze usoudit, že si jsou vývojáři vědomí, že PA 4.6 má stále své mouchy, ovšem zdaleka ne tak obtěžující, jako byla spotřeba v případě verze 4.6 Beta 1. Můžeme tedy jen doufat, že Paranoid Android zachová správný směr a že se brzy dočkáme dalších verzí obohacených o další užitečné novinky.

Bohužel další verze budou přicházet na světlo světa o něco pomaleji. Hlavní vinu na tomto nese zabřednutí vývojářů do života. Zejména v létě díky mnohonásobně více volného času vývoj jel vskutku šíleným tempem. Tak jen přejeme hodně štěstí Paranoid Android-u, ať jejich projekt dojde alespoň do dalších vývojových etap jako kvalitní ROM-k

Zdroj – androidcommunity.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here