Paper Camera 3 přináší podporu přední kamery, integraci sociálních sítí a další novinky

0

Oblíbená aplikace Paper Camera, která umožňuje pomocí velkého množství filtrů pořizovat fotografie a videa se zajímavými efekty, byla před nedávnem aktualizována na verzi 3.0.

 

Nová verze přináší podporu přední kamery pro pořizování stylizovaných fotografií a videí. Tuto možnost, která vyžaduje Android 2.3 Gingerbread nebo vyšší, můžete zapnout v menu nastavení aplikace.

Mnohem jednodušší je nyní sdílení vašich výtvorů. Díky novým sociálním funkcím je možné pořízené fotografie i videa sdílet na Facebooku, Twitteru, YouTube nebo například pomocí e-mailu. Mezi další novinky patří možnost spustit Paper Camera z aplikací třetích stran a oprava některých chyb.

Původně měla nová verze přinést také nové možnosti filtrů, které by si uživatelé mohly zakoupit přímo v aplikaci. Nakonec se ale vývojáři rozhodli tyto možnosti zpřístupnit všem a zdarma v aktualizované verzi 3.0d. Uživatelům, kteří stihli za filtry zaplatit, byla celá částka samozřejmě vrácena. Paper Camera 3.0d přináší také opravu padání aplikace na Motorole Defy a dalších telefonech.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here