Paper Camera 2.0 s možností nahrávání videa a podporou NFC

0

 

Oblíbená fotografická aplikace Paper Camera od vývojářů z JFDP Labs LTD se dočkala významné aktualizace na verzi 2.0. Ta přináší kromě oprav některých chyb také dvě nové funkce.

První novinkou je možnost nahrávání videa s velkým množstvím nejrůznějších efektů. Tato funkce je zatím oficiálně dostupná pro Nexus S, Galaxy Nexus, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Note, Motorolu Droid 3 a Asus Transformer Prime. Je ale možné, že se vám podaří funkci používat i na dalších telefonech a tabletech s Androidem 2.3 Gingebread nebo 4.0 Ice Cream Sandwich. Na neoficiálně podporovaných telefonech lze funkci video spustit stiskem levé části displeje. Po uvolnění by se měla zobrazit ikona videokamery. Ukázku videa natočeného pomocí aplikace Paper Camera můžete vidět níže:

Paper Camera 2.0 přináší také podporu Android Beam na telefonech s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich. Pomocí této funkce lze přes technologii NFC nastavit stejné možnosti na obou telefonech pouhým přiložením k sobě. V případě, že druhý telefon nebude mít aplikaci nainstalovanou, bude automaticky přesměrován na stránku v Android Marketu. Nesmíme také zapomenout zmínit, že fotografie a videa se ukládají do samostatných složek.

Pokud ještě nemáte aplikaci Paper Camera, můžete si ji za 2 dolary (36 Kč) stáhnout z Android Marketu:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here