PACMan ROM pro Galaxy Nexus: AOKP, CM10 a Paranoid v jedné ROM

2

Pokud jste někdy zkoušeli více různých Android ROM, určitě víte, že je velmi těžké najít ideální, která by měla všechny vámi požadované funkce. V posledních týdnech se na internetu začíná raketovým tempem šířit novinka s názvem PACMan, která kombinuje tři velmi oblíbené ROM: AOKP (Android Open Kang Project), CyanogenMod 10 a Paranoid Android.

Před nedávnem jsme infrmovali o podobném projektu pro Samsung Galaxy Ace, nyní PACMan ROM dorazila také na Samsung Galaxy Nexusu a je postavena na Androidu 4.1.2 Jelly Bean. Nejedná se o port, nýbrž o zcela nové sestavení vytvořené na míru tomuto smartphonu. Podle vývojáře je díky tomu ROM mnohem stabilnější. V současné době je PACMan ROM téměř připravena pro běžné každodenní používání a jedinou komplikací je nefunkční bluetooth.

Pokud se chcete dozvědět více informací nebo si PACMan ROM pro svůj Galaxy Nexus rovnou stáhnout, navštivte příslušnoé téma na fóru xda-developers, kde také najdete návod k instalaci. Stejně jako v případě ostatních ROM je instalace určena jen pokročilejším uživatelům a za případné poškození vašeho telefonu neručíme my ani vývojáři.

via xda

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here