Outlook.com aktualizován – kompletně nové (a konečně docela hezké) grafické prostředí a další

0

out_1 out_2 out_3

Na rozdíl od poměrně povedených aplikací Lync 2013 a OneNote, které poměrně příjemným způsobem zvládali skloubit Metro a Holo vzhled, byla oficiální androidí aplikace e-mailu od Microsoftu, tedy zprvu Hotmailu a následně Outlooku, jednoduše řečeno poměrně hrozná. Nejenže vypadala jako z dob Android 2.3 Gingerbread, ale ani toho moc neuměla.

Microsoft si naštěstí tento problém konečně uvědomil a včera pro aplikaci vypustil masivní aktualizaci na verzi 7.8, která mimo kompletně přepracovaného grafického rozhraní přinesla i řadu dlouho očekávaných funkcí.

Grafické prostředí je nově silně inspirované vzhledem Windows Phone aplikací, je tedy čisté, zaměřené na typografii a neobsahuje žádné zbytečné grafické prvky. I přesto ale dodržuje alespoň ty nejzákladnější designová pravidla pro Holo aplikace, díky čemuž zas až tak nevybočuje z řady ostatních aplikací pro Android 4.0 a vyšší.

Z hlediska nových funkcí přináší aktualizace push notifikace příchozích emailů, podporu řazení příchozích emailů do konverzací, filtrování nepřečtených a vlaječkou označených emailů a vyhazování zpráv do složky junk. Nová verze samozřejmě také stále zvládá synchronizaci kontaktů a kalendáře, správu více outlook účtů a práci se složkami na emaily.

Aktualizace je na Google Play k dispozici pro všechna zařízení s Androidem 2.3 a vyšším.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here