Originální systém z Google Play na Galaxy S4 s TouchWizem [ROM]

1

Samsung-Galaxy-S4-Google-Edition-goes-up-for-pre-order-on-eBay

Na XDA-Developers se umí velice často najít velice zajímavé věci – mezi ty zajímavé se řadí právě tato ROM, která dokáže proměnit Váš „starý“ Samsung Galaxy S4 na telefon, o který se bude starat Google a který bude mít v sobě čisté prostředí Androida. Mluvíme tady o prostředí, které můžeme najít v Nexusech a které jsou těmito prvky známé.

Jak jsem již naznačil, většinu uživatelů naštval ten fakt, že Samsung několik měsíců po vydání Galaxy S4 vydal verzi, ve které se nenachází prostředí TouchWiz. Proto vývojář se jménem jamal2367 dostal mezi lidi systém, který můžete najít právě v těchto telefonech a které se jinak ničím neliší.

Dle vývojáře je ROM stabilní, plně funkční a nemá žádné problémy s funkcionalitou. O ROM nepřijdou ani čeští fanoušci čistého systému, neboť vývojář vydal verzi systému i pro model i9505, který se prodává právě u nás, v České Republice.

 

Upozornění! Za případné poškození telefonu při přenahrávání software redakce AndroidMarket.cz nezodpovídá!
Odkaz na ROMZDE

1 komentář

  1. Před případnou instalací této rom, doporučuji důkladně přečíst celé vlákno. Developer zmiňuje, že OTA nefunguje, tzn. že automatická aktualizace nefunguje. Dále je nepříjemné, že developer vydává téměř každý den novou verzi, která odstraňuje drobné chyby. Momentálně poslední verze je 13.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here