Oppo N1 – Využití zadního dotykového krytu

4

Oppo potvrdil osazení dotykové vrstvy na zadní straně telefonu. Vývojáři chtějí vytvořit funkce, které poskytnou uživateli pohodlné ovládání jednou rukou v podobě několika gest. Jako první se tuto technologii rozhodl využít výrobce LG u svého modelu Optimus G2. Oppo by se mohl poučit z chyb LG a nabídnout tak lepší řešení pro běžné uživatele.

Na obrázcích je zobrazeno jaké funkce tato novinka přinese a jejich využití v praxi.

Oppo-reconfirms-N1-will-have-a-rear-touch-panel-shows-all-its-uses (4)Oppo-reconfirms-N1-will-have-a-rear-touch-panel-shows-all-its-usesOppo-reconfirms-N1-will-have-a-rear-touch-panel-shows-all-its-uses (5)

Na níže uvedeném obrázku je napsáno „Jednoduché používání jednou rukou, takže můžete zaměstnat tu druhou“

Oppo-reconfirms-N1-will-have-a-rear-touch-panel-shows-all-its-uses (6)

U telefonů s většími úhlopříčkami se často setkáme s obtížnější ovladatelností jednou rukou a proto se chce Oppo se svým „revolučním“ řešením prosadit na trhu. Aby toho nebylo málo, máme několik snímku, které o připravovaném modelu prozrazují několik informací.

gsmarena_001

Výrobce se rozhodl odlišit od konkurence a  použil černobílé barevné provedení, které v kombinaci štíhlého designu působí elegantně. Na spodní hraně telefonu můžeme vidět micro usb konektor, klasický 3,5mm jack, reproduktor a mikrofon. Mohli bychom se také dočkat notifikační led diody, která by měla být samozřejmostí každého dnešního telefonu.

gsmarena_002

Telefon by měl mít Full HD IPS displej a poháněn čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 800. Spekuluje se o fotoaparátu s rozlišením 13Mpx a xenonovým bleskem. Novinka bude podle dosavadních informací představena na konci září v Hong Kongu. Zda se dostane na náš trh zůstává otázkou.

Zdroje: engadgetgsmarena

 

4 KOMENTÁŘE

    • Jsou to 2 články dohromady. Nejdříve jsem si našel informace o uniklých informací. O tom jsem napsal hrozný článek a tak jsem ho smazal. Po několika hodinách se objevili další informace, proto jsem se do toho pustil a zkusil to dát dohromady ať to není kecání o 2-3 fotkách, které si umí čtenář vyčíst z fotky

    • Slátanina to není, je to jen další krok dopředu. LG tam šouplo hlasitost, Opo skoromyš.. paráda..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here