OnePlus přichází s novou cenou u smartphonu OnePlus One

0

blackfriday OnePlus One

Po více než roce dochází ke změně ceny loňského „zabijáka smartphonů“ OnePlus One. Ten při svém představení patřil mezi high-end přístroje a válcoval svou konkurencí nejlepším poměrem ceny k výkonu. Bohužel výrobce nebyl schopen uspokojit vysokou poptávku po přístrojích a zavedl poněkud nepřehledný systém pozvánek.

Dnes je situace poměrně jiná a přístroje se k potencionálním zájemcům dostávají včas, dokonce společnost OnePlus rozšířila distribuci tohoto přístroje do dalších zemí včetně České republiky. I my tak máme možnost si objednat tento smartphone. Ten kdo čeká s koupi na zlevnění přístroje bude nemile překvapen.

Společnost OnePlus zareagovala na změnu kurzu Eura k Dolaru a rozhodla se svého jediného zástupce mezi smartphony zdražit. Kdy cena u 16 GB modelu 25.března bude změněna ze €270  na rovných €300. U 64 GB modelu se cena změní z €300 na €350. Tento krok je poměrně překvapující, trh očekával zlevnění přístroje před příchodem druhé verze.

Jestliže máte zájem o tento přístroj neváhejte a objednejte si ho příští týden v úterý, kdy budete mít poslední šanci využít koupě bez pozvánky za staré ceny.

oneplus-euro

 

Zdroj: oneplus.net

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here