Ohlášen příchod legendární RPG Final Fantasy VII na Android

0

 

final fantasy VII

Herní studio Square Enix oznámilo na herní konferenci E3 příchod legendární RPG hry Final Fantasy VII na mobilní platformy. Hra se nejprve v létě objeví pro iOS o pár týdnů později (předpokládá se vydání na podzim) se dočkáme i my s OS Android. Půjde o port původní hry nikoliv o ohlášený remake pro PlayStation 4.

Původně hra vyšla v roce 1997 pro PlayStation, ve své době přinesla revoluci, kdy jako první hra série Final Fantasy přinesla 3D grafiku. Vyjma 3D se ve Final Fantasy VII objevil nový systém ovládání a velmi rozsáhlý příběh.

Příběh se odehrává v rozsáhlém a rozmanitém futuristickém světě Gaia, kde se mísí technika a magie. Magii je možné ovládat díky tzv. „materiím“, které jsou průmyslově vyráběny ze zkrystalizované „Mako“ energie, kterou produkuje Planeta. Ve světě je mnoho míst, od ohromné supermoderní metropole Midgar, pokryté obří střechou přes celou šířku, kde sídlí mimo jiné i společnost Shinra a.s., přes zábavní park Gold Saucer, přes poklidné a tiché městečko Nibelheim, až po Chrám prastarých.

Zdroj: androidpit.de

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here