Oficiální příslušenství pro Samsung Galaxy S5 na obrázcích

4

Na Mobile World Congress ukázal Samsung příslušenství pro Galaxy S5. Ty se nyní objevily spolu s oficiálními fotografiemi na internetu v předprodeji ve Spojeném království. Vedle očekávých flipových pouzder se dočkáme i hard case obalu. Flipová pouzdra budou nejen ta klasická, ale také speciální vytvořená spolu s módními značkami. Ty se však oficiálního uvedení zatím nedočkaly.

protective-hard-case-grey1

První z představených krytů bude tzv. hard case – „tvrdá skořápka“, která má telefon ochránit pří pádu. Dostupná bude v šedé barvě, za cenu 25 Euro (v přepočtu přibližně 680,- Kč). Vzhledově sice nepatří k nejhezčím, zcela jistě však poslouží účelu.

s-view-wireless-composite

Dalším příslušenství bude S View kryt, přes jehož sklíčko můžete přístroj do jisté míry ovládat. Přijde v černé a bílé barvě za cenu 67 Eur (v přepočtu přibližně 1.800,- Kč). Je nutné podotknout, že se jedná o kryt s podporou standardu Qi, bude jej tedy možné používat s bezdrátovou nabíječkou.

flip-wallet-composite

S Wallet bude další kryt, tentokrát bez S View a standardu Qi, avšak zase cenu 37 Euro (v přepočtu přibližně 1.000,- Kč). K černé a bílé barevné variantě navíc přibude i modrá, růžová a zlatohnědá.

s-view-composite1

Posledním známým příslušenství bude S View kryt bez standardu Qi. Cena by měla být 55 Euro (v přepočtu přibližně 1.500,- Kč), přičemž dostupné barvy budou stejné jako u S Wallet krytu.

S největším pravděpodobností se dočkáme zahájení prodeje spolu s oficiálním uvedením Galaxy S5 na trh, tedy od 11. dubna.

Zdroj: Allaboutsamsung.de

4 KOMENTÁŘE

  1. Nemůžu si pomoct, ale nutit zákazníky ke koupi tak drahého krytu, pokud chtějí Qi, je při prvních cenových vlaštovkách fakt zmrdismus

    • Máte pravdu, že cena je velmi vysoká. Pokud navíc připočtete přibližně 1.000,- Kč, které stojí podložka pro nabíjení, nejeden zájemce si koupi rozmyslí. Uvidíme, jestli Samsung připraví nějakou zvýhodněnou sadu, obávám se však, že cena pod 2.000,- Kč ani v tomto případě nepůjde.

      • v případě že si někdo koupí tel za cca za 20 tisíc tak pro něj nebude problém si dokoupit příslušenství v této ceně.

        • Jo to sice máte pravdu, ale na druhou stranu jsou to další prachy zbytečně. Plus to musím shánět a kupovat zvlášť, to mě docela štvalo 🙁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here