Obrázkové komiksy jsou nyní součástí obchodu Google Play

1

Batman

Obchod Google Play nově nabízí možnost zakoupení, nebo i v některých případech stáhnutí zdarma komiksových obrázkových knížek Na svém mobilním zařízení si tak můžete přečíst například komiks ke hře The Walking Dead nebo klasiky v podobě různých dílů Batmana, Spider-Mana a Supermana.

V tuto chvíli se v Google Play Store nachází přes 500 komiksových titulů. Mezi nimi nechybí ani zástupci, kteří obdržely mnoho ocenění například jako nejprodávanější komiks New York Times a podobně.

K novince se vyjádřil i vydavatel Eric Stephenson: „Je to vzrušující pocit vidět digitální verze komiksových titulů v Google Play Store. Naše filozofie míří směrem k digitálnímu obsahu, který nyní roste a vyvíjí se. Je to jeden z mnoha kroků, ve kterých chceme pokračovat i v budoucnu.“

Kompletní nabídku komiksů naleznete na stránkách Google Play Store. Je však určená spíše jazykově zdatným jedincům, kteří si mohou čtením komiksů krátit dlouhé chvíle nejen na cestách.

Zdroj: AndroidCentral

1 komentář

  1. Běžně nerejpu, ale tenhle článek působí dost podivně už od nadpisu: „Obrázkové komiksy…“? Ony jsou snad i „neobrázkové komiksy“?

    No a The Walking Dead je původně komiks, ne jen komiks ke hře, hra naopak z komiksu vychází a na rozdíl od seriálu se odehrává ve stejném světě, seriál se pak teď již jen inspiruje. Vaše formulace naznačuje spíše opačný vztah komiksu a hry.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here