Nový virtuál mBank slibuje nejvýhodnější cenu na trhu

13

Virtuální operátoři se nám rozrostli jako houby po dešti, již jich máme v naších končinách více než desítku. Nejnověji svůj záměr provozovat virtuálního operátora oznámila mBank, ta oficiální začne nabízet služby 6. listopadu po 6 hodině večerní v rámci aplikace internetového bankovnictví.

O zahájení své nové činnosti banka informovala své klienty pomocí newsletteru, ve kterém láka na nejvýhodnější cenu neomezeny tarifu na trhu. Pro své klienty si přichystala neomezený tarif mVolání se 4 GB dat a 1000 minutami do zahraničí. Jak grafika prozrazuje, tak by se tento tarif mohl objevit za velmi přívětivou částku 600 Kč.

Vyjma neomezeného tarifu si mBank přichystala levnější tarif mVolání mini ve kterém nabídne 300 minut do všech sítí s neomezenými SMS, 300 MB dat a 100 volných minut do zahraničí. Oficiální ceny nebyly doposud oznámeny, doposud také není známo v rámci, které sítě bude služba provozována. Podle newsletteru usuzujeme, ze z počátku bude nabídka primárně určena pro všechny klienty Mbank..

mbank

13 KOMENTÁŘE

 1. Klientem mbank nejsem, tato banka mi není vůbec sympatická. Nicméně tato nabídka by byla zajímavá. Jen se obávám, že skutečnost bude jiná. Už jen z toho důvodu, že mbank bude mít síť pronajatou a pronajímající operátor by byl sám proti sobě, kdyby konkurence nabídla levnější tarify než on sám. Leda že by mbank tyto tarify dotovala v rámci nějakého „ale“ (např. povinnost protočit měsíčně 10k na bankovním účtu). No uvidíme…

  • „Už jen z toho důvodu, že mbank bude mít síť pronajatou a pronajímající operátor by byl sám proti sobě, kdyby konkurence nabídla levnější tarify než on sám.“ vy jste asi pár let zaspal, co…

   • Tak to ani nemusel….jen tak nejak nerozumi, co vsechno se promita do ceny tech sluzeb. Virtual totiz plati mesicni pausal + dostava eventualni slevu za nejaky ten pocet SIM, takze v podstate pro operatora je to super, protoze se nemusi perovat s zadnyma zakaznikama, zadnymi dluhy apd. To si resi mBank, potazmo virtual. Proto je to klidne mozne, protoze virtual si snizi o neco marzi a tim padem dosahne nizsich cen.

     • Většina? Všichni? Pokud víte o virtuálovi, který má nižší ceny než běžná předplacenka u operátora, u kterého si síť pronajímá, tak nás můžete seznámit. Také se přikláním k názoru, že operátor by byl sám proti sobě, kdyby nechal nastavit své virtuály ceny nižší, než má on sám. Nemluvě o pravděpodobné kartelové dohodě mezi naší velkou trojkou… Kdyby to bylo tak snadné, už by někdo tu cenu pod 2,5/min volání a 1,5/SMS měl. Ale všichni se krčí na té pomyslné hranici cen vlastníka sítě, pod kterou jít nemůžou. Jediné, co můžete, je vybírat si mezi „balíčky“ služeb.

  • Je naprosto bezne, ze firmy dostavaji mnozstevni slevy a tarify za smesne ceny, oproti beznym zakaznikum. U firem je to Ramcova smlouva, tady tomu rikaji Virtual. V zasade jde o to, ziskat hodne zakazniku a mit s nema co nejmin starosti.

  • Pane Polický, mám několik účtů u mBank již 5 let. To už je dost dlouhá doba. Před tím jsem byl 10 let klientem ČS. Změny nelituji, je to jako nebe a dudy. Nechte stranou své nesympatie k mBance a zkuste jen racionálně porovnat svou banku s touto. U mě je to maximální spokojenost. Ze svého názoru nijak neprofituji. Věřím, že jako virtuální operátor bude mBank rovněž OK.

 2. pokud to bude o tmobile nebo o tak je to bomba. podle dat 4gb se ale obavam ze to je vodafone a ten se dnes kvuli absenci 3g nevyplati ani kdyby stal polovinu 🙁

 3. zvlášť daleko přívětivější FUP 4GB udělá radost … v době kdy je internet pro mobilní telefon snad i důležitější než volání a smsky.

   • google mapy, online navigace waze, zpravodajství, youtube (tady mi ale operátor FUPem v podstatě nakazuje, že to používat nemám vůbec), google music, google play (instalaci vhodných appek se v terénu občas nevyhnete o aktualizacích nemluvě, tu sice dělám většinou přes wifi, ale aktualizovaný jízdní řády CGTransit si jistě raději stáhnete už v terénu), i to hlasové ovládání ukousne něco z FUP, google plus a facebook (jsou hodně datově náročné, i když se to nezdá), … kvůli levnějšímu volání občas Viber nebo s vypnutým videem konferu Google Hangouts, 1GB je opravdu málo a nutí vás to řadu služeb omezovat nebo vůec nepoužívat mimo wifi (přitom výrobce operačního systému telefonu je často prezentuje jako klíčové v docela ostrém rozporu s realitou kterou nám pak operátoři zprostředkují).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here