Nový virtuál Chachar mobil uzavřel partnerství s FC Baník Ostrava

0

Chacharmobil

Společnost  Investcon mobil s.r.o se rozhodla spustit vlastního virtuálního operátora. Ten by měl nabídnout výhodné tarify a další datové služby. Jak již název Chachar mobil naznačuje, tak se pokusí zaměřit své nabídku na oblast Moravskoslezkého kraje, kde se právě oni chachaři vyskytují nejhojněji.

Slovo chachar je nářeční výraz pocházející z oblasti Ostravska a lze jej chápat jako označení poněkud hlučného frajera, který se rád napije. Původní význam byl hanlivý a slovo chachar dříve znamenalo totéž co pobuda nebo ničema, žebrák či opilec. Je nutno podotknout, že dnešní význam tohoto slova nebývá chápán a definován úplně jednoznačně.

Ve snaze o regionální zviditelnění se společnost  Investcon mobil s.r.o rozhodla uzavřít partnerství s ostravským klubem FC Baník. Všichni kdo zaregistrují svůj email a dají gól budou moci soutěžit o možnost sledovat zápas ze skyboxu, dres FC Baník Ostrava s podpisy hráčů A mužstva či 3 měsíční volání a SMS zdarma.

Až teprve čas ukáže, zdali se podaří Chachar mobilu uspět s jeho regionální vizí operátora. Bohužel si nevybral příliš vhodnou dobu pro svůj příchod. Baníkovci bojují s vedením klubu kvůli požadavku na rodné číslo při registraci pernamentky a nikdo z baníkovských Chacharů nebude moc nadšený z možnosti využívání nového virtuála o čemž svědčí i první komentáře na FB.

Zdroj: tisková zpráva

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here