Nový Samsung H7 Wireless Speaker spojuje retro design s 32-bitovým režimem zvuku

0

samsung-wireless-speaker

Samsung má připravených spoustu výrobků, které se chystá předvést příští týden v Las Vegas na CES (Consumer Electronics Show). Některé z nich jsou audio zařízení, do kterých patří tento nově odhalený H7 Wireless Speaker.

Samsung navrhl tento nový reproduktor s retro vzhledem. Ve skutečnosti, jeho staromódní tvar a vzhled má vypadat,  jako kdyby byl doma u tvého dědečka. Avšak H7 Wireless Speaker má také moderní kovový povrch na své kompaktní konstrukci. Reproduktor využívá ovládací prvky nejen ke změně hlasitosti, ale také pro výběr seznamu nejoblíbenějších skladeb .

Samsung tvrdí, že používá audio technologii UHQ společnosti (Ultra High Quality). Společnost uvedla, že zvuk z reproduktoru se přiblíží ke kvalitě původní nahrávky, kromě toho tvrdí, že vyvinuli vlastní audio algoritmy pro ještě více zvukových vylepšení, které budou právě k dispozici v H7 Wireless Speaker.

Samsung také předvede svůj nový MS750 Siundbar na CES 2017. A konečně, Samsung M9500 UHD Blu-ray přehrávač bude k vidění na veletrhu, ten automaticky nastaví Vaši televizní obrazovku na optimální úroveň, takže nebudete již muset pátrat v nastavení.

Samsung zatím neoznámil, kdy se nové audio produkty dostanou na trh ani zatím neoznámili jejich cenu.

Zdroj

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here