Novoroční zlevněné aplikace

0

Zombies, Run!

Využijte akční nabídku na zombii hru, která je založena na poměrně jednoduchém principu. Když si zrovna budete chtít zaběhat, tak si s sebou vezmete mobil s nainstalovanou hrou, dáte si do uší sluchátka a kliknete na ‚play’. Od té doby začnete dostávat skrze sluchátka jednoduché pokyny o tom, kde se zrovna nachází medické vybavení, kde je potřeba někoho zachránit a tak podobně.

Když pak na dané místo v reálu doběhnete, tak úkol automaticky splníte, čímž získáte možnost vylepšení vlastního úkrytu. Skrze to se pak dostanete k dalším misím a případně se i posunete dál v příběhu.

3.99 ->$ 2.99

Zombies, Run Zombies, Run Zombies, Run

httpv://www.youtube.com/watch?v=xlRgBvYFxTo


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Screenshot Ultimate Pro

Screenshot Ultimate Pro Vám nabídne 14 různých metod snímaní obrazovky na Vašem tabletu či smartphonu. Screeny obrazovky můžete následně v rámci aplikace upravovat, doplňovat o text a sdílet na sociálních sítích.

3.80 ->$ 0.99

Screenshot Ultimate Pro Screenshot Ultimate Pro Screenshot Ultimate Pro


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Android Assistant

Aplikace Android Assistant obsahuje 18 funkcí, která vám pomohou jednoduše a efektivně spravovat Váš smartphone. Aplikace obsahuje komplexní nástroje, které Vám pomohou zlepšit výkon, ušetřit energii v baterii a celkové zrychlit běh telefonu.

3.80 ->$ 0.99

Android Assistant Android Assistant Android Assistant


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Aktuální nabídku zlevněných aplikací pro Android najdete na www.zlevneneaplikace.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here