Nové screenshoty služby Google Babel

0

google-babel-chat-service

Poslední dobou se na internet dostávají spekulace o tom, že Google chystá službu, která by měla sjednotit všechny komunikační služby do jedné. Nová služba by měla nést jméno Google Babel, o kterém jsme Vám na našem webu již psali.

Na internet se ovšem dostaly screenshoty z Google Babel z destkopové verze této služby. Konkrétně se jedná o obrázky z chatu, ve kterém jsou již nyní zakomponovány prvky, jako je například Hangout, či sdílení fotek pomocí Google+. Je tak velice pravděpodobné, že se této „sjednocovací“ služby dočkáme co nevidět.

babel babel3

Ze snímků můžeme vidět, že chatovací okno se dočká mírného redesignu – design se podobá na styl, který momentálně Google využívá, například u YouTube či Google Now. Také si můžeme povšimnout toho, že velkou novinkou chatovacího nástroje bude odesílání obrázků – skrze Google+.

Jde vidět, že Google se opravdu zaměřil na velice příjemný chat, který budou uživatelé velice rádi používat. I to je možná jeden z důvodů, proč Google chce odkoupit WhatsApp. Tím by Google mohl opět o kus dále posunout možnosti své komunikace – jak hlasové, tak textové.

 

Zdroj: ap

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here