Nové promo pro Galaxy Gear S2 se zaměřuje na kulatý desing

1

 Samsung-Gear-S2-promo-focuses-on-the-UI-of-the-smartwatch (3) Samsung-Gear-S2-promo-focuses-on-the-UI-of-the-smartwatch (5) Samsung-Gear-S2-promo-focuses-on-the-UI-of-the-smartwatch (4)

Teprve minulý týden jsme se oficiálně dozvěděli o existenci nových chytrých hodinek od Samsungu, jež tentokrát ponesou název Samsung Galaxy Gear S2, a Samsung už stihl vydat jedno nové video a hromadu obrázků. Společným jmenovatelem všech těchto materiálů je kulatý design, který se Samsung snaží opravdu zpropagovat, jak může.

https://www.youtube.com/watch?v=nwn8qMaNoJk

Mimo kulatého designu ukázal na videu Samsung pár dalších funkcí, z kterých zmíním například několik různých watchfaces, stopky, fitness tracking a skvělou SHealth aplikaci.

 Samsung-Gear-S2-promo-focuses-on-the-UI-of-the-smartwatch Samsung-Gear-S2-promo-focuses-on-the-UI-of-the-smartwatch (1) Samsung-Gear-S2-promo-focuses-on-the-UI-of-the-smartwatch (2)

Bohužel jsme se nic nedozvěděli o designu jako takovém, takže alespoň tušíme, co bude obsahem příštího promo videa. Zatím můžeme pouze odhadovat, že tělo hodinek bude z kovu a pásek z gumy.

 Samsung-Gear-S2-promo-focuses-on-the-UI-of-the-smartwatch (6) Samsung-Gear-S2-promo-focuses-on-the-UI-of-the-smartwatch (7) s2-tn

O tom, jaké funkce a specifikace opravdu hodinky nabídnou se dozvíme vše už 3. září na veletrhu IFA 2015 v Berlíně.

Zdroj: Phonearena.com

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here