Nové funkce v Google Now

0

Google Now vás nově upozorní na dostupnost zboží v některém z okolních kamenných obchodů ve vašem okolí. Daná funkce vychází z vašeho předchozího vyhledávání v rámci vyhledávače Google, kdy detekuje zboží o které se zajímáte a jakmile jste poblíž některého z kamenných obchodů s tímto sortimentem pak Vás na to upozorní. Tato nová vychytávka bude nejspíš více využívána obchodníky než uživateli.

products searched

Další funkce je na míru šitá všem řidičům. Google Now si nově dokáže zapamatovat místo, kde jste zaparkovali. Detekce probíhá automaticky na podkladě dat získaných z GPS a pohybových senzorů v přístroji. V rámci Google Now tak uvidíte nově kartu s  mapou a údaji o parkovacím místě, kde poloha vašeho auta bude označena modrým kruhem. Jednoduše se můžete na místo nechat navigovat pomoci Google maps. Údaje o poloze na kartách s místy parkování nejsou s nikým sdíleny.

google parkovani

Nejste-li řidič doporučujeme vám danou funkci v Google Now vypnout. Služba pracuje automaticky a nedokáže rozpoznat zdali Vás na místo jen někdo dovezl či jste využili MHD. Proto  Vás bude služba automaticky upozorňovat třeba na zastávku MHD či místo kde jste vystoupili z auta.

Posledním zásadním vylepšením je off-line podpora karet, nyní tak máte stále možnost využívat karet i když nemáte zrovna signál či připojení k internetu. Udaje z karet se cachují a aktualizují, když jste připojení k internetu.

 Zdroj: support.google.com, plus.google.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here