Nová vlajková loď HTC na fotkách?

1

Již delší dobu víme, že na MWC bude představena nová vlajková loď od HTC a nyní možná známe i její vzhled. Redaktorům ze serveru pocketnow a engadget se povedlo vyfotit nový prototyp HTC telefonu, jehož kódové označení je Sega, a předpokládá se, že půjde o nový nejvýkonnější model.

Následovník HTC Desire HD?

Osobně jsem vůči této informaci poměrně skeptický, jelikož daný model prý pohání pouze android 2.2.1, na druhou stranu jde jen o předprodukční prototyp a mnohé se ještě může změnit. Také se mi nezdá, že by HTC jako novou vlajkovou loď uvedlo telefon s menší úhlopříčkou displeje, než jsou 4 palce a podle obrázků má zařízení spíše na 3,7 palcový displej jako má například Nexus One. Je však možné, že budou vydány dvě verze, menší s úhlopříčkou 3,7 palce a větší s označením HD, která bude zahrnovat  4,3 palcový displej.

Následovník HTC Desire HD?

Celkově se dá říci, že je prvnímu Nexusu velmi podobný, tedy až na absenci trackballu pod senzorovými tlačítky. Bližší specifikace nejsou známé, snad se jen odhaduje tloušťka, která by měla být na úrovni HTC Mozart nebo Legend, což je přibližně 11 milimetrů.

Následovník HTC Desire HD?

Zdroj: engadget, pocketnow

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here