Nová prémiová sluchátka Samsungu pro telefony a tablety

0

Samsung zanedlouho zahájí prodej nové řady prémiových sluchátek pro tablety a mobilní telefony. Stejně jako u fitness náramku S Band i o tomto příslušenství jsme se dozvěděli z brožury, která unikla Samsungu ještě před oficiální představením všech v ní uvedených produktů.

PremiumHeadphone

Dvě z nových sluchátek budou pouze drátové, ty nejdražší umožní připojení nejen přes klasický kabel, ale i přes Bluetooth a NFC. Zároveň by je mělo být možno použít s aplikací Samsung Sound, o které bohužel v katalogu více pojednáno není. Se všemi sluchátky půjde telefonovat a budete skrze ně moci zadávat příkazy vašemu telefonu přes S Voice.

Cena nejvyššího modelu EO-AG900 je stanovena na 349,99 dolarů (v přepočtu přibližně 6.980,- Kč), u prostředního modelu EO-OG900 – dalších sluchátek přes hlavu – je cena stanovena na 199,99 dolarů (v přepočtu přibližně 3.990,- Kč) a na nejlevnější sluchátka, která jsou in-ear (do uší) si musíte připravit 149,99 dolarů (v přepočtu přibližně 2.990,- Kč).

Nejdražší model nabídne oproti tem levnější potlačení okolního hluku, hudební ekvalizér a funkci ATP-X (proprietální audio codec pro kvalitní přenos zvuku – pozn.: zjednodušeno). Všechny modely umožní částečné ovládání telefonu přes sluchátka, jako je už u sluchátek pro mobily obvyklé. Kdy bude příslušenství dostupné nevíme, očekává se však, že by mohlo přijít na trh zároveň s Galaxy S5 nebo nedlouho po ní.

Zdroj: Sammobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here