Nová aktualizace Facebooku

3

Facebook

Oblíbený androidí klient sociální sítě Facebook se tento týden dočkal další aktualizace. Na rozdíl od některých předchozích toho nicméně nejnovější aktualizace zas až tolik nepřinesla, přišla vcelku jen s dvojicí větších novinek.

Předně přišla s možností změnit si vlastní profilovou fotku. Dále také umožnila na své zdi skrývat nechtěné příspěvky a případně je i nahlašovat jako spam. Poslední změnou je vytvoření hromadné zprávy pomocí méně kliků.

Po odzkoušení nových možností můžu za sebe říci, že jsem spokojen s novým upgradem. Výměna profilové fotky probíhala bez komplikací a problémy nebyly ani s pročištěním starých příspěvků na zdi.

Budu rád, když se o Vašem názoru vyjádříte v komentářích a přidáte i nápady, které nové novinky byste v dalších aktualizacích uvítali.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3 KOMENTÁŘE

  1. Určitě bych uvítala, kdyby šlo nastavit, že nechci synchronizovat telefonní čísla, ani obrázky atd. Nastálo. A ne aby mě to „otravovalo“ při každém spuštění aplikace. To je věc, která mi hodně vadí, jinak apka dobrá.

  2. Já bych určitě uvítal aby byla možnost vyrolovat upozornění přímo v liště, zbytečně musím najizdet do aplikace. Ušetřilo by to čas a bylo by to pohodlnější. Samozřejmě 4.1 a výše 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here