Nexus 7 dostává aktualizaci na Android 4.1.2

3

Jen několik hodin po zveřejnění informace, že do AOSP bude dnes přidán nový Android 4.1.2 Jelly Bean, se této verze operačního systému dočkalo první zařízení, kterým je dle očekávání Nexus 7. Majitelé tohoto tabletu mohou v nejbližší době očekávat OTA aktualizaci JZO54K o velikosti 31,3 MB. Update dle oficiálního seznamu změn nepřináší jen vylepšení výkonu, stability a opravy chyb, ale také možnost otočení domovské obrazovky na šířku.

Aktualizace je v tuto chvíli dostupná jen pro malé množství zařízení, proto není třeba panikařit,  pokud vám váš Nexus 7 nenabídne možnost updatu na Android 4.1.2.

V tenkém a lehkém těle Nexusu 7 nalezneme sedmipalcový IPS displej s rozlišením 1280×800 pixelů krytý odolným sklem Gorilla Glass, čtyřjádrový procesor Tegra 3 s taktem 1,3 GHz, 1GB RAM a přední kameru pro videohovory. Samozřejmostí je podpora technologií Wi-Fi, GPS a Bluetooth. Dlouhou výdrž (až 8 hodin přehrávání HD videa) by měla zajistit baterie s kapacitou 4325 mAh. Operačním systémem je nejnovější Android 4.1 Jelly Bean s integrací všech služeb od Googlu.

zdroj: ap

3 KOMENTÁŘE

  1. Nexus 7 má 1 jadro 1.3 Ghz a 3 jadrá na takte 1.2 Ghz, ale väčšinou je taktovaný na 1.2 GHz pre všetky 4 jadrá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here