Nexus 4 má problémy se bzučením reproduktoru a zkreslením zvuku při hovoru

1

Specifické potíže postihnou drtivou většinu nových telefonů a vyjímkou není ani Nexus 4 od LG. Uživatelé tohoto smartphonu si nejčastěji stežují na slabé bzučení, které vychází z oblasti nad diplejem. Je tedy velmi pravděpodobné, že bzučení způsobuje reproduktor používáný při telefonních hovorech. Neustále zapnutý reproduktor by také mohl způsobovat rychlejší vybití baterie. Problémy se objevují i při telefonování, kdy zejména při vyšších hlasitostech dochází k nepříjemnému zkreslení zvuku.

Zatím není jasné, zda se jedná o problém softwarový či hardwarový. V prvním případě by stačilo vydat opravnou aktualizaci, která by chybu vyřešila. Pokud by se však jednalo o chybu nějakého hardwarového komponentu, byla by oprava mnohem složitější a uživatelé by se pravděpodobně nevyhli návštěvě servisu.

LG Nexus 4 je vybaven 4,7″ True HD IPS Plus displejem s rozlišením 1280 x 768 pixelů, čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 Pro taktovaný na 1,5 GHz, 2GB RAM, zadní 8mpx fotoaparát a přední 1,3mpx kamera pro videohovory, 3G (WCDMA), HSPA+, NFC a vnitřní paměť o velikosti 8 GB nebo 16 GB. Obrovským zklamáním je absence slotu na microSD, která v kombinaci s malou vnitřní pamětí jistě odradí mnoho zájemců o tento smartphone. Baterie nabídne solidní kapacitu 2 100 mAh, která by měla dle výrobce zajistit výdrž 390 hodin v pohotovostním režimu či 15,3 hodiny hovoru. Zajímavostí je také bezdrátové nabíjení umožňující baterii dobíjet položením na speciální podložku. Operačním systémem je zbrusu nový Android 4.2 Jelly Bean bez dodatečných úprav a grafických nadstaveb.

zdroj: pha

1 komentář

  1. Něco nového v oblasti bzučení? Od včera mám Nexus 4 z anglie z Google marketu a taky bzučí. Jsem celkem citlivej na všechny rušivý zvuky, takže mě to krapet vadí. Jinak je to dokonalej phone..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here