Netflix roste a slibuje expanzi do Evropy

1

Netflix

Populární  online půjčovna filmů Netflix neustále roste, za poslední tři měsíce se jí podařilo navýšit počet uživatelů o bezmála 4 miliony ( přibylo 2,33 milionů amerických a 1,74 světových účtů). Poslední čísla posílila odhodlání managementu této společnosti, který chystá evropskou expanzi v průběhu letošního roku. Ve finanční zprávě se přímo nachází informace o úspěšné expanzi této služby mimo USA, které naznačují velkou šanci na celosvětovou expanzi.

Momentálně mohou služby Netflixu využívat obyvatelé amerického kontinentu a severských evropských zemí, Velké Británie, Irska a Nizozemska . V letošním se očekává útok na evropský trh, kde by služba mohla být dostupná ve většině evropských zemí. Podle obvyklého scénáře, jenž využívají zahraniční společnosti se služba nejprve objeví na největších trzích jako je Španělsko, Francie Německo či Itálie a pak by mohla být rozšířena do celé EU v což pevně věříme i my v redakci.

netflix

 

Za 7,99 euro (cena byla sjednocena pro evropský trh loni) bychom mohli získat přístup k neuvěřitelné databází tisícovek filmů a seriálů. Nově k databázi převzatých děl přibily i seriály z vlastní tvorby tohoto videoserveru, které se staly úspěšnými. Mezi seriály z produkce Netflixu patří úspěšné tituly House of Cards, Orange is a new Black či Square, jenž je nominovaný na Oscara.

netflix netflix1 netflix2

 

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: files.shareholder.com

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here