Neoficiální CyanogenMod 10 pro Samsung Galaxy W

1

Ačkoliv by se na první pohled mohlo zdát, že nezávislí vývojáři pracují jen na ROM pro nové telefony, dnešní zpráva je důkazem opaku. Vývoj nejnovějších ROM totiž pokračuje i pro starší a méně výkonné telefony, jakým je například Samsung Galaxy W s jednojádrovým procesorem a 512MB RAM.

Uživatelé Galaxy W si nyní mohou stáhnout neoficiální CyanogenMod 10 postavený na Androidu 4.1 Jelly Bean. Zatím se sice jedná jen o alpha verzi, ta je však překvapivě funkční a dokonce i vhodná pro každodenní používání. V tuto chvíli nefunguje pouze vertikální synchronizace a objevují se také drobné problémy s pořizováním fotografií a USB tetheringem.

Více informací a odkazy ke stažení CM10 pro Samsung Galaxy W najdete přímo na fóru xda-developers. Stejně jako v případě ostatních ROM je instalace určena jen pokročilejším uživatelům a za případné poškození vašeho telefonu neručíme my ani vývojáři.

Samsung Galaxy W je telefon vybavený 1,4GHz jednojádrovým procesorem, 3,7″ WVGA displejem, 5megapixelovým fotoaparátem a 4GB interní pamětí.

via xda

1 komentář

  1. Tato verze neobsahuje přeinstalovaný Google Play, je nějaká možnost jak ho do telefonu doinstalovat? Děkuji

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here