Neoficiální Android 4.2 pro HTC HD2

1

Už po představení Androidu 4.2 Jelly Bean bylo jasné, že se tato nejnovější verze operačního systému od Googlu dříve či později dostane také na HTC HD2 (Leo). Smartphone můžeme právem označit jako legendu pro nezávislé vývojáře. Na HTC HD2, původně vybavené Windows Mobile, byly portovány nejrůznější verze Androidu, Windows Phone, Meego a dalších operačních systémů.

Port Androidu 4.2 Jelly Bean na HTC HD2 provádí vývojář z fóra XDA- developers. První alfa verze této ROM zatím není určena pro běžné používání. Kromě nefunkční Wi-Fi se uživatelé mohou setkat s celkovou pomalostí ROM. Je však jen otázkou času, kdy se port vývojáři podaří úspěšně dokončit. Více informací a odkaz ke stažení najdete zde.

Android 4.2 Jelly Bean přináší několik zajímavých novinek v podobě 360stupňových panoramat Photo Sphere, klávesnice s psaním pomocí gest a vylepšenými slovníky, hlasového zadávání slov offline, nativní podpory sdílení obrazu s HD televizorem, nových možností v notifikační liště, vylepšeného hlasového asistenta Google Now, nových funkcí při připojení do doku, aktualizovaných nativních aplikací a drobných změn v designu uživatelského rozhraní.

via xda

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here