Neoficiální Android 4.2 Jelly Bean pro HTC Desire HD [video]

3

HTC Desire HDHTC Desire HD jistě patří k zařízením, která si i přes své stáří zachovávají obrovskou přízeň vývojářů. A to je určitě výhoda pro běžné uživatele, kteří sí díky tomu mohou na svém telefonu vyzkoušet nejnovější verze operačního systému. Poslední novinkou pro HTC Desire HD je téměř plně funkční Android 4.1.2 Jelly Bean.

Jedná se o čistou AOSP ROM s názvem codefireX. Podle informací od vývojáře je ROM téměř připravena pro každodenní používání a jedinou funkcí, která stále způsobuje problémy, je bluetooth. Android 4.2 Jelly Bean pro HTC Desire HD můžete stahovat z fóra XDA-developers. Upravený kernel najdete zde.

Android 4.2 Jelly Bean přináší několik zajímavých novinek v podobě 360stupňových panoramat Photo Sphere, klávesnice s psaním pomocí gest a vylepšenými slovníky, hlasového zadávání slov offline, nativní podpory sdílení obrazu s HD televizorem, nových možností v notifikační liště, vylepšeného hlasového asistenta Google Now, nových funkcí při připojení do doku, aktualizovaných nativních aplikací a drobných změn v designu uživatelského rozhraní.

via xda

3 KOMENTÁŘE

  1. Jsem hafo rád, že jsem si před dvěma rokama koupil telefon, který má dnes operační systém, který má oficálně jen Nexus 😛 sázka na jistotu a nadčasová vybavenost činí zz tohohle telefonu terno 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here