Němečtí celníci zadrželi a zlikvidovali 250 falešných Samsungů Galaxy S 4

1

Německým celníkům se na letišti ve Stuttgartu podařilo odchytit podivnou zásilku z Číny. Ta podle celních dokladů měla obsahovat svazky kabelů v hodnotě 2000 dolarů. Celníci při následné kontrole zjistili, že se v balíčku ukrývá 250 napodobenin Samsungu Galaxy S4. Ty byly ihned zadrženy a zničeny.

Podle prvních zpráv celního úřadu se nejednalo o jedinou zásilku. Spotřebitelé si proto mají dávat pozor při koupi nového přístroje, tak aby nenaletěli podvodníkům. Napodobeniny přístrojů jsou stále dokonalejší, avšak nikdy nedosahují, tak precizního dílenského zpracování jako originál, mnohdy kupujícímu může napovědět cena či jiná verze OS než je běžně dostupná v přístroji.

http://www.youtube.com/watch?v=rpU4CqyNvrs

Co si myslíte vy o padělcích hi-end přístrojů? Znáte někoho ve svém okolí kdo napodobeninu vlastní dejte nám vědět do diskuze pod článkem.

Zdroj: androidnext.de via androidportal.zoznam.sk

1 komentář

 1. kámoš má kopii S4, na první pohled k nerozeznání, teda než se rozsvítí displej 😀
  na displeji jsou světlejší fleky, podsvícení (LCD TFT) je šeredně nerovnoměrné, rozlišení HD (aby to grafika utáhla) a i na minimum to svítí tak, že se do toho večer nedá koukat, citlivost displeje je něco strašného
  procesor se hlásí jako 4 + 4 jádrový exynos, přičemž to je CPU jejich vlastní výroby (4 x 1,2GHz)
  místo infraportu má jen takovej plast, systém obsahuje jejich vlastní aplikace, co jsou naaranžovány aby vypadaly jako od samsungu (ale moc se jim nepovedly, je to takový balast, co z půlky nefunguje), neustále mu tam žere procesor a RAM několik ťongovských procesů, co bez rootu nejdou odstranit a nejspíš špízují uživatele
  foťák má 13 mpx, ale fotky stojí opravdu za prd, spíš to vypadá jako 2MPx co se jen zvětší na 13 MPx
  výkon ve hrách je o něco horší, jak u S3, telefon se rád zahřívá a při hraní extrémně žere baterku
  oproti pravé S4 a dokonce i S3 s rok a půl starou baterií, na baterku nic nevydrží (tak 10 hodin při standardním používání, kámoš s sebou do školy neustále tahá nabíječku)
  interní paměť činí 8GB, občas blbne WiFina
  to už je mnohem lepší si koupit značkový low/med-end

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here