Některé smartphony od HTC získaly certifikaci Sony PlayStation

7

HTC - Sony Playstation certifikace

Ani ne dva měsíce od slavnostního spuštění digitální distribuce her PlayStation Mobile dnes Sony výrazně rozšířilo základnu podporovaných zařízení a oficiálně oznámilo dokončení certifikace dalších 33 zařízení od HTC v čele s HTC One V,  One S, One X, One XL, One X+ a EVO 4G LTE.

Celkem tak nyní PlayStation Mobile certifikaci a tedy i přístup k PlayStation mobile drží většina androidích telefonů a tabletů od Sony, všechny telefony od HTC s dostatečným výkonem a Androidem 2.3 Gingerbread+ a handheld konzole PlayStation Vita. V blízké budoucnosti se pak očekává certifikace tabletů od ASUSu a herního zařízení Wikipad.

Kromě nepříjemného regionálního omezení na osm vybraných států, které bohužel nezahrnují Českou republiku, se tak dá říci, že platformě již nic nebrání v ukázání svého plného potenciálu. Nabízí totiž jak dostatek potencionálních zákazníků, tak i prostředky k vývoji.

A jak vidíte PlayStation Mobile Vy? Plánujete se do něj zapojit, až bude dostupný i u nás?

Zdroj: pocketdroid.net

7 KOMENTÁŘE

  1. Pokud se nepletu, tak playstation mobile stále není dostupný pro Českou ani Slovenskou republiku, nebo se pletu? Pakliže to tak je, tak jsou pro nás zatím tyto zprávy celkem smutné.

    • Není, bohužel.
      Na druhou stranu, co jsem četl různě po webech a blozích, tak nakonec není moc o co stát. (tedy v případě, že nevlastníte Vitu / nejste milovník malých PSN her).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here