Nejnovější uniklé sestavení Androidu 4.3 pro Samsung Galaxy Note II

2

galaxy note ii android 4.3 leak1 galaxy note ii android 4.3 leak2 galaxy note ii android 4.3 leak3

Vydání Androidu 4.3 Jelly Bean pro Samsung Galaxy Note II se blíží. Svědčí o tom další uniklé sestavení, o kterém informoval web Sammobile. Ačkoliv se stále jedná o nefinální verzi, podle uživatelů je smartphone po aktualizaci velmi stabilní. Mezi novinky patří upravené uživatelské rozhraní včetně menu Nastavení se záložkami nebo dvojice nových předinstalovaných aplikací: v Česku nedostupná služby Google Wallet a podniková aplikace Samsung Knox.

Firmware s označením N7100XXUEMJ5 si můžete stáhnout z webu Sammobile, kde také najdete podrobný návod k instalaci. Uniklé sestavení je určeno pro asijský region a z toho důvodu obsahuje jen angličtinu a asijské jazyky. Upozorňujeme však, že instalaci by měli provádět jen zkušení uživatelé, kteří vědí, co dělají. Ostatní by měli raději počkat do listopadu, kdy se nejspíš dočkáme oficiální vydání Androidu 4.3 Jelly Bean pro Samsung Galaxy Note II.

zdroj: Sammobile via Phone Arena

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here