Nejnovější uniklé sestavení Androidu 4.3 pro Galaxy S4

1

Galaxy S4 Android 4.3

Android 4.3 Jelly Bean pro Samsung Galaxy S4 poprvé unikl před dvěma týdny. Během víkendu se ale na známém webu Sammobile objevila téměř finální verze, kterou si zkušenější uživatelé mohou stáhnout a nainstalovat do svého smartphonu. K oficiálnímu vydání Androidu 4.3 pro Galaxy S4 by mělo podle důvěryhodného zdroje dojít za jeden až dva týdny.

Poslední uniklé sestavení má označení I9505XXUEMJ3 a je určena pro variantu GT-I9505, která se prodává na tuzemském trhu. Odkaz ke stažení a návod k instalaci, která probíhá přes počítačový software Odin, naleznete na webu Sammobile. Pokud používáte předchozí uniklou verzi Androidu 4.3, žádných změn si pravděpodobně nevšimnete – s největší pravděpodobností tedy došlo jen k opravě menších chyb a vylepšení stability.

Jaké novinky přináší Android 4.3 Jelly Bean pro Samsung Galaxy S4?

Kromě menších změn v uživatelském rozhraní, jako například upravené softwarové klávesnici, přibyly v menu dvě nové ikonky: mobilní aplikace v Česku nedostupné služby Google Wallet a podniková aplikace Samsung Knox. Většina změn se však udála „pod pokličkou“, protože Galaxy S4 je po nainstalování aktualizace údajně mnohem svižnější.

Zlepšila se také kvalita displeje, a to zejména po stránce ostrosti textu a podání barev. Zároveň přibyl tzv. režim čtení (read mode) známý z tabletů od Samsungu, který upravuje nastavení displeje tak, aby vás pod dlouhém čtení textu co možná nejméně bolely oči. V tuto chvíli je ale funkce dostupná jen v několika aplikacích.

zdroj: Sammobile via Pocket Droid

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here