Navigon 4.5 pro Android přináší nové funkce a slevu

0

Oblíbená aplikace Navigon pro Android byla před nedávnem aktualizována na verzi 4.5, která nepřináší jen několik nových funkcí,  ale také příjemné slevy pro nové i stávající uživatele.

První novinkou je 3D panoramatické zobrazení, které nabízí podrobný pohled na okolní terén. Tuto funkci je možno zakoupit pomocí mikrotransakce za 10 dolarů (203 Kč). Do 12. srpna však Navigon nabízí 33% slevu, takže je možné 3D panoramatické zobrazení zakoupit za přibližně 6,60 dolaru (134 Kč). Orientaci zejména ve městech vám v poslední verzi navigace usnadní integrovaná podpora Google Street View.

Pomocí funkce s názvem „Last Mile“ můžete automaticky uložit pozici, kde jste zaparkovali své auto a navigace se automaticky přepne do režimu pro chodce. Poslední novinkou je zobrazení všech bodů zájmu (POI) v okolí kliknutím na mapu.

Nesmíme také zapomenout naslibovanou slevu. Právě teď je dobrý čas k nákupu Navigonu, protože až do 12. srpna je nabízen s 25% slevou. Verze s evropskými mapami je tak nyní dostupná za 1 195 Kč:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

via pa

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here