Na dalším setkání aDevMeetups poradí českým vývojářům aplikací Reto Meier z Googlu

0

reto

Pokud se alespoň trochu zajímáte o tvorbu kvalitních androidích aplikací nebo alespoň jejich designu, tak jste určitě alespoň jednou narazili pravidelný pořad „The App Clinic“, ve kterém zkušení designéři z Google vezmou pár aplikací z Google Play, vyzkoušejí je a poradí, jak by se daly upravit, aby nejen lépe zapadly mezi ostatní androidí Holo aplikace, ale hlavně se i snadněji používaly.

Tento pořad má bohužel jeden problém, kvůli tomu, že nabízí reklamu a dobré rady zdarma zároveň, je opravdu oblíbený a chce se do něj dostat každý. Menší český vývojář tak nemá zrovna moc šancí.

To ovšem nebude platit pro příští díl. Ten totiž vznikne na příštím aDevMeetups pořádaném skupinou GDG ČVUT a jeho tématem budou výhradně české aplikace. Po samotném zhodnocení aplikací Reto Meierem, který v Google mimochodem pracuje na pozici ředitele vztahů s vývojáři, bude navíc pořádána diskuze, takže i pokud aplikaci na zhodnocení nemáte, tak určitě přijďte.

V pořadí již šestý aDevMeetups se konkrétně uskuteční v úterý 9. 4.  od 18:00 do 19:30 v posluchárně T9:111 budovy FIT ČVUT na Praze 6 v ulici Thákurova 9. Jako účastník se můžete registrovat zde. Aplikace pak přihlašujte zde, pro představující aplikace je možná i účast skrze Google Hangout.

Zdroj: svetandroida

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here