Moto G v Evropě dostává Android 4.4 KitKat. Dočká se i Motorola Razr HD

1

kitkat

O Androidu 4.4 KitKat pro Moto G jsme poprvé psali před několika týdny, kdy byla aktualizace vydána pro americkou verzi smartphonu. Tento týden se aktualizace konečně dostala i k evropským uživatelům, kteří si Moto G zakoupili ve Velké Británii nebo Německu. Update je šířen bezdrátově a jeho velikost dosahuje 174 MB.

Přesněji se jedná o Android 4.4.2, která už obsahuje některé opravené chyby z předchozích verzí KitKatu. K tomu Motorola přidává několik vlastních vylepšení týkajících se mimo jiné Galerie a Fotoaparátu. Přibyla také nová verze Hangouts s integrovanými SMS, kterou je možné v nastavení telefonu zvolit jako výchozí aplikaci pro textové zprávy. Kompletní seznam novinek, které přináší takto aktualizace, naleznete na webu zákaznické podpory výrobce (anglicky).

Dobrou zprávu máme také pro majitele v České republice poměrně vzácné Motoroly Razr HD (XT925). Podle francouzských webových stránek Motoroly by se smartphone měl v budoucnu dočkat updatu na Android 4.4 KitKat, a to i přesto, že je Razr HD téměř dva roky starý model. Vydání aktualizace předpokládáme v první polovině letošního roku, výrobce však zatím žádný termín neoznámil.

zdroj: Phone Arena, Softpedia News

1 komentář

  1. Koupil jsem si Morolu Razr HD, ale hlásí mi, že je aktuální, přičemj sviští na JellyBean 4.1.2 🙁 Prosím, jak se dostanu k aktualizaci? Děkuji

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here