Mobito získalo druhé místo na Global Mobile Awards v Barceloně

1

Mobito

Na MWC v Barceloně se letos velmi dařilo mobilní platební službě Mobito, za kterou stojí české banky a mobilní operátoři. Ve své kategorii  „Best NFC/Mobile Money Product or Service“ se mezi šesticí finalistů se umístilo na druhém místě z celkem téměř 50 nominovaných projektů z celého světa.

Máme všichni velkou radost, i přesto, že nám celkové vítězství těsně uniklo. Naše umístění ukázalo, že je možné uspět v celosvětovém měřítku i s lokálním, českým řešením. Je to úspěch nejen  pro Mobito a jeho partnery, ale i pro Českou republiku,“ řekl Viktor Peška, spoluzakladatel Mobita a místopředseda společnosti MOPET CZ. „V Barceloně jsme se zařadili mezi nejinovativnější země v oblasti mobilních plateb a technologií. Úspěch v Global Mobile Awards budiž povzbuzením nejen pro Mobito, ale i pro ostatní „mobilní“ podnikatele v Česku, dodal Viktor Peška.

Mobito je služba pro placení mobilním telefonem, kterou může používat kdokoli. Jedná se o službu kterou si můžete připojit ke svému bankovnímu účtu anebo k platební kartě Mobito dále můžete dopředu penězi nabíjet, anebo využívat jako mobilní peněženku, kterou si nejprve penězi ze svého účtu nabijete a až poté s Mobitem platíte. Dá se platit na internetuv kamenných obchodech, ale i za různé služby – například v taxislužbě či v kadeřnictví, či provádět platby mezi lidmi. Placení je zdarma. 

1 komentář

  1. Mobito dále můžete dopředu penězi nabíjet, anebo využívat jako mobilní peněženku, kterou si nejprve penězi ze svého účtu nabijete a až poté s Mobitem platíte.

    nejak jsem nepochopil, jaky je mezi tim rozdil…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here