Mobito hlásí již 11 tisíc aktivních uživatelů

0

Lidé si pomalu začínají zvykat na platby pomocí mobilních telefonů a to jak pomocí NFC, tak celkem čerstvě i pomocí Mobita. Hlavní překážkou je stále nedostatek obchodů, kde by bylo Mobito využitelné. I tak se ale těší velké oblibě.

Abychom jen nekáraly, počet podporovaných obchodů se od začátku zlepšil, nyní je jich okolo 50. Navíc je zde přidaná hodnota, díky které si můžete dobíjet kredit  (+ zvláštní akce u každého operátora) a možnost zasílat si prostředky mezi uživateli Mobita. Po 6 týdnech od spuštění Mobito hlásí 11 000 aktivních uživatelů, jedná se tedy o uživatele, kteří Mobito aktivně využívají, ne jen o čerstvě registrované.

Jak je možné, že se během tak krátké chvíle dostalo na takové číslo? Mobito lze využívat prakticky na jakémkoli telefonu, ať už jde o Android, iPhone pro které je dostupná speciální aplikace, tak i na telefonu bez operačního systémů. Vyjímku tvoří pouze WP telefony a telefony od kanadské společnosti RIM. Ty bohužel nepodporují zprávy USSD, které jsou potřeba pro komunikaci s Mobitem. Více o Mobitu se dočtete zde.

Smělé plány do budoucna Mopetu, které Mobito podporuje nechybí. Do konce letošního (!!!) roku chce mít další tisíce aktivací a desítky nových podporovaných obchodů. Uvidíme, našlápnuto má rozhodně skvěle. Nezbývá nám, než popřát hodně štěstí!

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here