MIUI ROM si stáhlo více než 10 milionů uživatelů

3

Vývojáři MIUI oznámili dosažení velmi důležitého milníku. Jejich ROM si stáhlo více než 10 milionů uživatelů. Tohoto úspěchu dosáhla MIUI ROM po 850 dnech a 188 aktualizacích. Uživatelé zároveň na oficiálním fóru vytvořili téměř milion příspěvků.

Od CyanogenModu, AOKP a dalších alternativních ROM se MIUI výrazně liší. Zatímco většina vývojářů se snaží co nejvíce příbližit čistému Androidu, tým pracující na MIUI na to šel přesně naopak. Uživatelské rozhraní ROM bylo kompletně přepracováno a spíše než Androidu se  podobá konkurenčnímu iOS. A dnešní úspěch potvrzuje, že to je od vývojářů chytrý krok. MIUI totiž představuje alternativu pro uživatele, kteří touží po změně a už je nudí klasický Android.

Dosažení deseti milionů stažení se vývojářský tým rozhodl oslavit velmi sympatickým způsobem. Vydal téma s názvem MIUILove, které si mohou bezplatně stáhnout všichni uživatelé MIUI ROM. Z každého stažení poputuje 0,10 čínského juanu (0,31 Kč) na účet neziskové organizace Smile Angel Foundation, která od roku 2006 pomáhá v Číně dětem narozeným s rozštěpem obličeje. Téma svým grafickým zpracováním zaujme zejména ženy, jeho stažením však může na dobrou věc přispět kdokoliv.

zdroj: ph

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here